Studentka WPiA Ambasadorem karier UE

Studentka WPiA  Ambasadorem karier UEZ przyjemnością informujemy, że Dominika Sara Paradzińska, studentka III roku na kierunku Prawo, została wybrana na Ambasadorkę EU Careers 2024-2025!

W ramach Programu Ambasadorskiego EU Careers studenci-ambasadorzy z uczelni wyższych położonych na terenie Unii Europejskiej poznają i promują możliwości odbywania praktyk oraz znalezienia zatrudnienia w strukturach UE wśród społeczności studenckiej. Ambasador jest nominowany oraz przeszkolony przez Europejski Urząd Doboru Kadr. (EPSO) z siedzibą w Brukseli.

Pani Dominika Paradzińska jest osobą zaangażowaną w liczne inicjatywy.  Od 2 lat sprawuje funkcję Ambasadorki CMS Poland na UG, aktywnie działa w kołach naukowych - jest Wiceprezeską Koła Prawa Europejskiego i Porównawczego oraz członkinią zarządu Koła Prawa Handlowego, a także zasiada w Radzie Samorządu Studentów. Swoje działania w znacznej mierze skupia na sferze promocji i social mediów. W grudniu 2022 r. zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Prawa Europejskiego, organizowanym przez ELSA Poland i ELSA Gdańsk. Prywatnie interesuje się sztuką, muzyką, psychologią i sprawami kryminalnymi.

Dominika Paradzińska swoją kadencję jako Ambasadorka EU Careers rozpocznie w październiku 2024 r.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 22. Kwiecień 2024 - 14:33; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Kwiecień 2024 - 11:26; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski